Хто ми 

image_1

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХНО-ФІНАНС» – це кредитна установа з Українським капіталом, створена в 2014 році та внесена до Державного реєстру фінансових установ.

ТОВ “ТЕХНО-ФІНАНС” здійснює кредитування фізичних осіб, фізичних осіб – підприємців, підприємств малого та середнього бізнесу, корпоративного бізнесу. Компанія здійснює операції, які пов’язані з наданням кредитів, спрямовані на розвиток виробничих можливостей виробників товарів, підприємств та ФОП, що займаються реалізацією товарів та послуг. ТОВ “ТЕХНО-ФІНАНС” фінансує як підприємства та інші СПД ,так і індивідуально підготовлені кредитні проекти.

Наші переваги

Надійність

Ми гарантуємо Вам рішення по кредиту протягом одного дня з моменту подачі документів. Ми гарантуємо повну конфіденційність та збереження інформації щодо Вас, як клієнта, та угоди в цілому.

Доступність

Ми гарантуємо Вам найвигідніші умови співпраці, відсутність будь-яких комісій, наявність найменшої відсоткової ставки та суму до 300 000 гривень по будь-якому кредитному продукту компанії.

Професіоналізм

Наші працівники нададуть Вам вичерпну інформацію по кредитним продуктам. Ви гарантовано отримаєте попереднє рішення по кредиту при першій же консультації.

Чому обирають нас

ми маємо величезний досвід роботи в часи фінансової кризи, росту курсу долара, та падіння економіки.

Ми знаємо, що робити для виходу зі скрутних фінансових ситуацій, для покращення Вашого матеріального положення, для розвитку Вашого бізнесу

Посилання на Державний реєстр фінансових установ

https://kis.bank.gov.ua, https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewIMDetail/30000001081922

Статус ліцензії «Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (чинна ліцензія, анульована ліцензія)

Чинна ліцензія

https://kis.bank.gov.ua/Home/SrchViewLic/30000001004113

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності фінансової компанії

Національний Банк України
Звернення громадян
Для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601
Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601
Телефон: 0 800 505 240
Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45
Запис на особистий прийом: тел. 0 800 505 240